בדיקות קורונה בנתב"ג

בדיקות קורונה לפני טיסה: כל המידע לטסים לחו"ל

בדיקת קורונה PCR ובדיקת אנטיגן מוסדית לפני טיסה ללא הפניה

בפברואר 2020 התגלו מקרים ראשונים של חולי קורונה בישראל. בתחילת תקופה זו ובמהלכה, קבע משרד הבריאות הנחיות שמטרתן למגר ולהאט את התפשטות הנגיף במדינה, בהתאם למצב התחלואה. עם ההנחיות נמנו, בין היתר, בידוד ביתי לשבים מחו”ל, ריחוק חברתי ואף סגירת השמיים, שבמסגרתה לא היה ניתן לטוס לחו”ל אלא במקרים בודדים ומיוחדים.

כיום עם הירידה ברמת התחלואה, מתירה הממשלה נסיעות לחו”ל בכפוף להנחיות משרד הבריאות. כך, לדוגמה, לפני היציאה לחו”ל תצטרכו להציג בנתב”ג “תעודת קורונה” ישראלית בתוקף, או בדיקת קורונה PCR שלילית שהתבצעה עד 72 שעות לפני הטיסה.

כמו כן, ישנן מדינות הדורשות את ביצוע הבדיקה נוסף על הצגת “תעודת קורונה”.

אנחנו ב-AIDG מספקים בדיקות קורונה PCR ובדיקות אנטיגן שמאושרות ע”י משרד הבריאות הישראלי וכן תקפות גם בחו”ל, כולל אישור באנגלית לצורך כניסה למדינה אחרת. תור לבדיקה ניתן להזמין באתר שלנו טרם ההגעה לנקודת השירות.

בדיקות קורונה בנתב"ג ליוצאים מישראל

  • טופס הצהרת יציאה מישראל – נוסף על הצגת בדיקת קורונה לפני הטיסה, תצטרכו למלא גם טופס יציאה מישראל במהלך 24 השעות לפני יציאתכם מהארץ (אם אתם אזרחים מעל גיל 16). גם אותו תצטרכו להציג בשדה התעופה לפני ההמראה.

הצגת בדיקת קורונה לפני כניסה למדינת היעד

ביצוע בדיקת קורונה לפני טיסה מתבצעת בכפוף להנחיות מדינת היעד שאליה אתם נוסעים. לפני הטיסה למדינה כלשהי, חשוב לוודא ולבדוק את כל ההנחיות שתידרשו אליהן בהגעה אליה.
ישנן מדינות שדורשות תעודת קורונה בתוקף (הניתנת למחוסנים או למחלימים), ויש מדינות הדורשות נוסף על תעודה זו גם תוצאה שלילית של בדיקת קורונה – PCR או אנטיגן.

משום שישנן מדינות הדורשות ביצוע בדיקת קורונה PCR או בדיקת אנטיגן, חשוב שתוצאות הבדיקה יהיו באנגלית, וכן לוודא שמופיעים על האישור השם המלא של הנוסע באנגלית, כפי שהוא כתוב בדרכון, וכן את מספר הדרכון. חשוב לזכור ולהצטייד בבדיקה באנגלית, כדי שתתקבל במדינת היעד.
כמו כן, חשוב לבצע בדיקה שאת תוצאותיה מכבדים בחו”ל. הבדיקות שלנו מכובדות בארץ ובחו”ל, משום שאישורן כתוב באנגלית והן מוכרות כבינלאומיות.

היכן ניתן לבצע בדיקת קורונה לפני טיסה?

את בדיקות קורונה לפני טיסה לחו”ל תצטרכו לבצע במקום המאושר ע”י משרד הבריאות.
חשוב מאוד שהבדיקה תתקבל בזמן מהיר ולפני הצ’ק אין, כדי שחלילה לא תפספסו את הטיסה המיועדת.

נקודות השירות שלנו פרוסות בכל רחבי הארץ – מצפון ועד דרום, כמו גם בנתיב המהיר ליד נתב”ג.
יש להזמין את הבדיקה באתר, ולאחר ההזמנה ניתן להגיע למקום הדיגום עם ההפניה שנשלחה אליכם ולבצע את הבדיקה במהירות.

איך מתאמים בדיקת קורונה לפני טיסה?

טסים לחו”ל? זה הזמן להזמין תור לבדיקת קורונה לפני טיסה ב-AIDG ולהיבדק בכל אחת מנקודות הדיגום הפרוסות ברחבי הארץ.
איך זה עובד? מתאמים בדיקה צ’יק צ’ק דרך האתר שלנו, מגיעים להיבדק – והתוצאות יגיעו אליכם למייל.
זקוקים לבדיקת קורונה עם תוצאה מהירה? קבלו אפשרות להיבדק בדיקת קורונה PCR מהירה בנקודות דיגום נבחרות עם תוצאות המגיעות בתוך 90 דקות בלבד.

מחיר בדיקת קורונה לפני טיסה תלוי בסוג הבדיקה, ונע בין עשרות שקלים ועשוי להגיע גם למאות שקלים. המחיר משתנה בין בתי החולים השונים וכן בין המכונים המציעים שירות בדיקות קורונה פרטיות.

בחברת AIDG אנו מציעים בדיקת קורונה PCR החל מ-119 ש”ח עם תוצאה תוך 4 שעות, וכן ב-250 ש”ח עבור בדיקת PCR במסלול המהיר עם תוצאות תוך 90 דקות בלבד, ואותן ניתן להזמין באתר שלנו בקלות.
ניתן להזמין גם בדיקת אנטיגן ב-34 ש”ח בלבד.

אז אם אתם מתכננים טיסה לחו”ל בקרוב, חשוב שתדעו כי אנו בחברת AIDG, מבצעים בדיקות קורונה PCR מקצועיות ואמינות הנבדקות במעבדה מוסמכת, תחת אישור משרד הבריאות.
מכרמיאל שבצפון ועד באר שבע שבדרום – נקודות דיגום הקורונה שלנו מוצעות בפריסה ארצית נרחבת, ובהן ניתן להיבדק בבדיקת PCR ואנטיגן לכל מטרה – גם לקיצור בידוד ולטיסה לחו”ל כולל אישור באנגלית. כל הבדיקות מבוצעות על ידי דוגמים מקצועיים ומפוענחות על ידי המומחים שלנו בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. פשוט מזמינים תור לבדיקה בנקודה הקרובה והנוחה לכם, מגיעים להיבדק – והתוצאה תישלח אליכם ישירות למייל. תאמו תור לבדיקה בנקודת השירות הנוחה לכם, והגיעו להיבדק.

טיסה נעימה! 🙂

שאלות נפוצות

חלק ממדינות העולם שפתחו את שעריהן לתיירים מחייבות את הנכנסים אליהן בהצגת בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן מוסדית שלילית, לעיתים נוסף על הצגת תעודת קורונה בתוקף. מומלץ לבדוק את הנחיות של מדינת היעד לפני הטיסה.

ניתן לבצע בדיקת קורונה PCR או בדיקת אנטיגן מוסדית לפני טיסה לחו”ל בנקודות השירות שלנו ברחבי הארץ, עם דוגמים מוסמכים ומקצועיים.

בדיקת קורונה בחברת AIDG עולה 99 ש”ח בלבד עם תוצאה תוך 24 שעות. בנקודות שירות מסוימות אנו מציעים גם בדיקת PCR עם תוצאה מהירה תוך 4 שעות בלבד, בעלות של 119 ש”ח בלבד.
עלות בדיקת אנטיגן מוסדית, כולל אישור טיסה לחו”ל, הנה 34 ש”ח בלבד.

ברוב המדינות שדורשות בדיקת הצגת תוצאה שלילית של בדיקת קורונה בכניסה אליהן, יש לבצע את בדיקת ה־PCR עד 72 שעות לפני מועד ההמראה.
לגבי בדיקת אנטיגן – הדרישה היא לרוב ל-24 שעות לפני הטיסה ומטה.

לפני טיסה לחו”ל יש לבצע בדיקת קורונה מסוג PCR או אנטיגן, ובהתאם להנחיות מדינת היעד. האישור על ביצוע הבדיקה וקבלת תוצאה שלילית צריך להיות באנגלית, ובו שם הנוסע באנגלית כפי שכתוב בדרכון ומספר הדרכון.

ישנן מדינות אשר מתירות כניסה אליהן עם הצגת תוצאה שלילית מבדיקת אנטיגן מוסדית. מומלץ לבדוק את הנחיות מדינת היעד לפני הזמנת הבדיקה.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן